Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s lodžiou na ulici Magurská, Banská Bystrica, Sásová

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Magurská, mestská časť Sásová, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 62,87 ². Byt so slnečnou lodžiou orientovanou na východ sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom.

Nehnuteľnosť prešla v roku 2011 čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola uskutočnená rekonštrukcia bytového jadra, výmena kuchynskej linky, podlahovej krytiny a čiastočne aj dverí. Podlahy v byte sú laminátové, v kúpeľni a na chodbe je dlažba. Okná sú plastové. Nehnuteľnosť disponuje elektrickým vrátnikom a bezpečnostnými vstupnými dverami. Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené centrálne. V byte je zavedená optika.

Byt disponuje troma obytnými izbami, kuchyňou s jedálenským kútom, kúpeľňou s toaletou, vstupnou halou u a lodžiou.

Kuchynský kút je zariadený kuchynskou linkou, elektrospotrebiče nie sú súčasťou predaja. Súčasťou predaja bytu je vstavaný nábytok. Viac informácií o zariadení Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický kábel) kanalizáciu a elektrinu. Taktiež prešiel v roku 2008 zateplením. Orientácia bytu je: obývacia izba, kuchyňa a lodžia – východ, spálňa, detská izba – západ.

Sásová je mestskou časťou s výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, reštaurácie, zdravotné strediská, obchody a široké možnosti služieb. V bezprostrednej blízkosti domu je detské a športové ihrisko, taktiež MHD (mestský a prímestský spoj).
Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 10 minút autom, v centre mesta Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečná lodžia s výhľadom do zelene,
- dispozične dobre riešený,
- latková pivnica,
- zateplený bytový dom,
- tiché prostredie a detské ihrisko,
- výborná občianska vybavenosť.

Na všetky ďalšie otázky Vám radi zodpovieme na našom telefónnom čísle. Ak nás nezastihnete okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1731

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií