Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s lodžiou na ulici L. Svobodu, Banská Štiavnica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici L. Svobodu v Banskej Štiavnici. Celková plocha bytu je 68,65m². Byt so slnečnou lodžiou orientovanou na západ sa nachádza na 7. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom.

Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené vstupné dvere za bezpečnostné, spravené stierky v obývacej izbe a výmena podlahovej krytiny. Jadro je pôvodné. Podlahy v byte sú laminátové, v kúpeľni a na chodbe je dlažba. Okná sú plastové. Nehnuteľnosť disponuje elektrickým vrátnikom a bezpečnostnými vstupnými dverami. Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené centrálne. V byte je zavedená optika.

Byt disponuje troma samostatnými obytnými izbami, veľkou kuchyňou, kúpeľňou a samostatnou toaletou, vstupnou halou u a lodžiou.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, elektrospotrebiče ostávajú v byte . Súčasťou predaja bytu je vstavaný nábytok. Viac informácií o zariadení Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický kábel), kanalizáciu a elektrinu. Taktiež prešiel v roku 2010 zateplením. Orientácia bytu je: obývacia izba, kuchyňa a lodžia – západ, spálňa, detská izba – východ.

Bytový dom sa nachádza v mestskej časti s výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, reštaurácie, zdravotné strediská, obchody a široké možnosti služieb. V bezprostrednej blízkosti domu je detské a športové ihrisko, taktiež MHD.
Ďalšie služby nájdete do 10 minút autom, v centre mesta Banská Štiavnica.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečná lodžia s výhľadom do zelene,
- dispozične dobre riešený,
- latková pivnica,
- zateplený bytový dom,
- detské ihrisko,
- výborná občianska vybavenosť.

Na všetky ďalšie otázky Vám radi zodpovieme na našom telefónnom čísle. Ak nás nezastihnete okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Iveta Bereczová
Kontakt: 0904 112 775
bereczova.iveta@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1732

Kontakt

Ing. Iveta Bereczová

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií