Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt s lodžiou na ulici Povstalecká, Podlavice, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lodžiou na ulici Povstalecká vzdialenej len 5 minút autom od centra mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť je vo vypratanom stave, čo umožňuje novým majiteľom realizovať nielen dispozičné zmeny, ale aj zariadiť si interiér podľa vlastných potrieb a vkusu.
Celková výmera podlahovej plochy bytu je 82,19 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Patrí k nemu lodžia orientovaná na západ s výhľadom do zeleného parku. Súčasťou vybavenia je aj latková pivnica v suteréne domu. V panelovom bytovom dome je výťah.

Byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety, komory, lodžie a štyroch obytných izieb. V obytných miestnostiach je laminátová podlaha a PVC. V kuchyni, kúpeľni a na toalete je dlažba.

Nehnuteľnosť prešla v roku 2019 rekonštrukciou, rámci ktorej bolo prerobené jadro, ktoré je murované. Vymenené tiež boli podlahy v niektorých miestnostiach, interiérové dvere, kuchynská linka a obklad v kuchyni. Okná v nehnuteľnosti sú plastové. Rozvody elektriny sú v byte menené čiastočne. Na radiátoroch sú osadené merače tepla.

Kuchyňa s lodžiou a izby sú orientované na západ, obývacia izba a spálňa na východ.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete t.j. rozvody vody, médií, plynu, elektriny a kanalizácie. Kúrenie a ohrev vody sú centrálne prostredníctvom výmenníkovej stanice KOST. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Parkovanie je verejné, k dispozícii je menšie parkovisko v okolí domu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú potraviny, obchody, služby a MHD.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Ihriská, trávnaté plochy a blízkosť prírody umožňuje dlhšie vychádzky na čerstvom vzduchu. Ďalej je tu škola, škôlka a v blízkosti aj nemocnica. Táto priestranná 4-izbová nehnuteľnosť prináša komfortné mestské bývanie pre mladú rodinu.

Výhody nehnuteľnosti:

- priestranná nehnuteľnosť,
- dobrá dispozícia,
- lodžia,
- výťah,
- čiastočná rekonštrukcia,
- príjemné a tiché prostredie,
- blízkosť prírody,
- výborná občianska vybavenosť a MHD v bezprostrednej blízkosti,
- byt voľný ihneď.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1736

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií