Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | Jedinečný 5-izbový rodinný dom pod lesom so záhradou a krytou terasou, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom so záhradou a krytou terasou v pokojnej lokalite mesta Banská Bystrica, Uľanka. Ide o dvojpodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v rozmere 918 m², pričom celková plocha nehnuteľnosti je 166,74 m².

Prvé nadzemné podlažie nehnuteľnosti z roku 2006 sa skladá z predsiene, chodby, obývacej izby, kuchyne, spálne, ďalej je tu kúpeľňa, špajza a odkladací priestor pod schodiskom. Samostatný vstup má garáž a dielňa, ktoré sú súčasťou prízemia.
Druhé nadzemné podlažie tvorí schodisko, chodba, tri priestranné izby, kúpeľňa a hala.

Kúpeľňa na 1.NP disponuje sprchovým kútom, toaletou a umývadlom s úložným priestorom. V kúpeľni na 2.NP sa nachádza vaňa, umývadlo a toaleta. Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi t.j. elektrický sporák, digestor a umývačka riadu. Viac informácií o zariadení, ktoré je súčasťou predaja nehnuteľnosti Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Rodinný dom je vykurovaný interiérovým krbom a lokálne elektrickými konvektormi. Ohrev teplej vody je zabezpečený troma zásobníkovými ohrievačmi. Podlahy v nehnuteľnosti sú drevené parkety, v kúpeľniach a v kuchyni je dlažba. Okná sú drevené s izolačným zasklením. Vnútorné dvere sú z masívneho dreva osadené v obložkových zárubniach z masívu. Schodisko je celodrevené, zábradlie je tiež z masívu.

Konštrukcia nehnuteľnosti je drevená, v mieste krbovej vložky je časť nosnej steny murovaná z keramických tvárnic. Dom je zateplený. Strešná krytina je betónová škridla , sedlová strecha je zateplená. Nehnuteľnosť je napojená na verejnú vodovodnú sieť, elektrinu a rozvody médií (optika). Odkanalizovanie je riešené do ČOV.

K nehnuteľnosti tiež prislúcha krytá terasa, skleník a záhradná dreváreň.

Ak hľadáte nehnuteľnosť v príjemnej lokalite a s dobrým prístupom do mesta, táto nehnuteľnosť z kvalitných materiálov je správnou voľbou. Orientácia nehnuteľnosti je prevažne na juhovýchod, ďalej na severozápad, juhozápad a severovýchod. Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová.

Technická dokumentácia k vybaveniu nehnuteľnosti a znalecký posudok je na nahliadnutie v realitnej kancelárii.

Či už hľadáte originálne bývanie pre svoju rodinu alebo investičný zámer táto nehnuteľnosť je dobrou príležitosťou.

Okolie Uľanky ponúka možnosti rekreácie v Národnom parku Nízke Tatry, takiež je v blízkosti Národný park Veľká Fatra, Špania Dolina, Fuggerov Dvor, Harmanecká jaskyňa a PARK SNOW Donovaly. Mestská časť Uľanka je tichou obytnou lokalitou v rámci mesta, ktorá je obklopená prírodou a lesmi. Je vhodnou voľbou pre tých, ktorý hľadajú bývanie mimo mestského ruchu s možnosťou vychádzok a turistiky do prírody. Nachádzajú sa tu potraviny a pohostinstvo. V blízkosti domu je MHD (mestský a prímestský spoj).
Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 8 minút autom, v centre mesta Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

- rodinný dom v lokalite obklopenej lesmi,
- interiér zariadený z masívu,
- dobrá dispozícia,
- krytá terasa
- dve kúpeľne,
- pekný výhľad,
- vlastný dvor so skleníkom a drevárňou,
- krb,
- garáž,
- okolie nehnuteľnosti výborné na športovú a wellness rekreáciu,
- blízkosť lyžiarskeho a rekreačného strediska Donovaly,
- atmosféra a vzduch Nízkych Tatier,
- príležitosť na investíciu.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1742

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií