Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

PRIPRAVUJEME Slnečný 3-izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, Moskovská, Fončorda, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA v spolupráci so stavebnou spoločnosťou pre Vás pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mestskej časti Fončorda, na ulici Moskovská. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou a výhľadom do dvora. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63,3 m² vrátane pivnice. Byt sa nachádza na 7. poschodí a patrí k nemu lodžia a pivnica v suteréne bytového domu. Parkovanie pri dome je verejné.

Nehnuteľnosť v týchto dňoch prechádza prerábkou, v rámci ktorej sa realizuje jej kompletná rekonštrukcia, ktorá bude zahŕňať:

- rekonštrukciu jadra,
- funkčnú a estetickú zmenu prevedenia dispozície bytu,
- montáž podlahových krytín,
- nové omietky,
- výmenu elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti,
- montáž nových rozvodov vody, odpadu a médií,
- zabezpečenie zdrojov vykurovania,
- výmenu obložkových zárubní a dverí,
- novú kúpeľňu vrátane sanity.

Byt bude pozostávať zo vstupnej haly, kúpeľne s toaletou, chodby, dvoch izieb, šatníka, lodžie a obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

Dispozícia a stav bytu bude mať pre budúceho majiteľa potenciál na zariadenie nehnuteľnosti podľa vlastných predstáv. Lodžia orientovaná na západ, kuchyňa s obývačkou na východ a juh poskytujú ideálne presvetlenie nehnuteľnosti.

Panelový bytový dom je po rekonštrukcii, kedy bol zateplený a bola zrealizovaná obnova lodžie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, optika a kanalizácia).

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, kaviareň, potraviny, základná škola, doktor, či ihrisko sú v bezprostrednej blízkosti bytového domu. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu pestrá. Do centra mesta Banská Bystrica je to autom do štyroch minút.

Termín dokončenia rekonštrukcie sa predpokladá na koniec augusta 2023.

Na našej stránke dodomceka.sk/rekonstrukcie si môžete prezrieť naše portfólio reailzovaných bytov po kompletnej rekonštrukcii.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Pôdorysy v galérii sú v tomto inzeráte ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1743

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií