Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou v blízkosti centra mesta, Trieda SNP, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Trieda SNP, Banská Bystrica. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 59,7 m². Byt sa nachádza na 1.poschodí tehlového bytového domu; pod ním sa nachádza ešte jedno obytné podlažie a podlažie s pivnicami. K bytu patrí murovaná pivnica suteréne bytového domu.

Byt pozostáva z chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety, komory, spálne, obývacej izby a lodžie. Nehnuteľnosť prešla v roku 2019 kompletnou rekonštrukciou. V obytných miestnostiach sú drevené parkety, na chodbe, v kúpeľni a na toalete je dlažba. V kuchyni je laminátová podlaha. Okná sú plastové. Rozvody elektriny boli v celom byte vymenené. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne prostredníctvom systému KOST.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje plynovým sporákom, digestorom, nerezovým drezom, umývačkou riadu, ďalej je to chladnička s mrazničkou a elektrická rúra. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo s odkladacím priestorom, zrkadlo s podsvietením a práčka. Dvere do bytu sú bezpečnostné.
Byt sa predáva čiastočne zariadený, viac informácií o zariadení vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Prostredie bytového domu je obklopené zeleňou a zo zadnej strany domu je dvor.

Bytový dom na ulici Trieda SNP prešiel v rámci interiéru rekonštrukciou vchodových dverí, okien, taktiež je tu nový elektrický vrátnik. Zateplené sú štítové steny domu. Strecha má nový krov z roku 2008 a krytina je škridlplech. Dom je napojený na rozvody vody, elektriny, plynu, kanalizáciu, diaľkové vykurovanie, telekomunikačné rozvody a rozvody káblovej televízie. V bytovom dome nie je výťah.

Orientácia bytu je v obývacej izbe a spálni na juhozápad; v kuchyni na severovýchod; kúpeľňa a toaleta na juhovýchod.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, hypermarket, nákupné centrum, či reštaurácie a ďalšie široké služby v pešej dostupnosti do centra mesta. Taktiež je v blízkosti železničná a autobusová stanica. V okolí bytového domu je tiché prostredie a zeleň. Bežecká trať a možnosti prechádzok popri Hrone a pešia vzdialenosť do centra mesta pridávajú lokalite na atraktivite.

Výhody nehnuteľnosti:

- praktická dispozícia a dobrá orientácia na svetové strany,
- kompletná rekonštrukcia z roku 2019,
- svetlý,
- čiastočne zariadený,
- detské ihrisko,
- lodžia orientovaná na juhozápad (vonkajšie rozvody elektriny a osvetlenie lodžie),
- v pešej dostupnosti do centra mesta,
- výborná občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1744

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií