Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Slnečný 1-izbový byt na ulici Tulská, Fončorda, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica na ulici Tulská. Nehnuteľnosť sa nachádza na 6. poschodí v panelovom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy je 27 m². K bytu patrí pivnica v užívaní.

Byt pozostáva z predsiene, kuchyne, kúpeľne a obytnej izby so spacím priestorom. Súčasťou kuchyne je jedálenský kút a kuchynská linka v pôvodnom stave. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a toaleta. Nehnuteľnosť sa predáva nezariadená.

Byt je svetlý a teplý s dobre riešenou dispozíciou. V rámci rekonštrukcie bola realizovaná prerábka jadra a podlahových krytín.

Rozvody elektriny sú pôvodné, v miestnostiach sú plávajúce podlahy a v kúpeľni je dlažba. Okná sú plastové. Vchodové aj interiérové dvere na nehnuteľnosti sú pôvodné. Orientácia bytu je na juh.

V bytovom dome je nový elektrický vrátnik a nový výťah. Parkovanie pri nehnuteľnosti je verejné.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej sa realizovalo aj zateplenie.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej obytnej lokalite mestskej časti Fončorda. Táto lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou na Kyjevskom námestí t.j. pošta, potraviny, obchod, lekár, škola a škôlka, reštaurácie a pod. V lokalite nechýba zeleň a pokojná atmosféra. Blízko je tiež zástavka MHD a možnosť rekreácie v prírode. Centrum mesta Banská Bystrica je do 5 min. autom.

Výhody nehnuteľnosti:

- príjemná a tichá lokalita,
- nízke mesačné náklady
- svetlý a teplý byt,
- dobrá dispozícia,
- nový výťah,
- zateplený bytový dom.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii: dodomceka.sk/rekonstrukcie.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1746

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií