Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Moderné bývanie v tehlovom dome a v blízkosti centra mesta, Trieda SNP, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA vám ponúka na predaj moderný a vzdušný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica, na ulici Trieda SNP. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 36,5 m². Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží tehlového bytového domu.

Praktická dispozícia nehnuteľnosti ponúka v rámci mestského bývania komfortný životný priestor. Byt pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou a rozkladateľným jedálenským kútom, kúpeľne, samostatnej toalety, komory a spálne s výhľadom do átria.
Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou. V obytných miestnostiach a kuchyni sú laminátové podlahy, v kúpeľni a na toalete je dlažba. Okná sú plastové. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne prostredníctvom systému KOST. Dvere do bytu sú bezpečnostné.

Byt disponuje minimalistickým a moderným zariadením. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje elektrickou varnou doskou, digestorom, nerezovým drezom a elektrickou rúrou. V kúpeľni sa nachádza vaňa a umývadlo so zrkadlom. Vzdušná spálňa je vybavená vstavaným zrkadlovým šatníkom.

Viac informácií o vybavení bytu, ktoré je predmetom predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom na ulici Trieda SNP prešiel v rámci interiéru rekonštrukciou vchodových dverí, okien, taktiež je tu nový elektrický vrátnik. Zateplené sú štítové steny domu. Strecha má nový krov z roku 2008 a krytina je škridlplech. Dom je napojený na rozvody vody, elektriny, plynu, kanalizáciu, diaľkové vykurovanie, optiku a rozvody káblovej televízie. V bytovom dome nie je výťah.

Orientácia bytu je v obývacej izbe a kuchyni na juhozápad; v spálni na severovýchod; špajza a toaleta na juhovýchod.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, hypermarket, nákupné centrum, či reštaurácie a ďalšie široké služby v pešej dostupnosti do centra mesta. Taktiež je v blízkosti železničná a autobusová stanica. V okolí bytového domu je tiché prostredie a zeleň. Bežecká trať a možnosti prechádzok popri Hrone a pešia vzdialenosť do centra mesta pridávajú lokalite na atraktivite.

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletná rekonštrukcia,
- praktická dispozícia,
- dobrá orientácia na svetové strany,
- svetlý,
- moderne zariadený,
- v pešej dostupnosti do centra mesta,
- bežecká trať a zeleň v okolí domu,
- výborná občianska vybavenosť,
- vhodné ako investičná nehnuteľnosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1748

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií