Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | 5-izbová novostavba so slnečnou terasou v malebnej obci Tajov, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom v čarovnej lokalite stredného Slovenska, v obci Tajov. Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov je určený na komfortné bývanie mimo mestského ruchu, s ľahkou dostupnosťou k občianskej vybavenosti v meste.

Podlahová plocha nehnuteľnosti je 134,84 m², s celkovou výmerou pozemku 1458 m². Nehnuteľnosť sa predáva v stave holodom a skladá sa z dvoch podlaží. Tie sú vybavené piatimi priestrannými izbami, veľkou kúpeľňou, dvoma komorami, kuchyňou, samostatnou toaletou a technickou miestnosťou. Príjemným prekvapením bude pre vás veľký šatník, ktorý je zdieľaný dvoma izbami na druhom podlaží. Pridanou hodnotou k domu je slnečná terasa s výhľadom do zelene a v absolútnom súkromí.

V kuchyni je kompletná príprava elektrických, vodovodných aj odpadových rozvodov. Úložný priestor hneď vedľa kuchyne poslúži ako špajza. Vo veľkej miestnosti, ktorú tvorí kuchyňa, jedálenský kút aj obývacia izba je umiestnená príprava na kozub alebo kachle.
Obe kúpeľne sú vybavené splachovacím systémom Geberit. Toaleta na prvom nadzemnom podlaží je samostatná. Kúpeľňa na druhom nadzemnom podlaží disponuje prípravou na sprchový kút, vaňu a dve umývadlá. Praktickým doladením kúpeľne je veľké okno. V nehnuteľnosti sú osadené hliníkové francúzske okná a dvere s izolačným trojsklom, ktoré prinášajú do priestoru svetlo a pocit vzdušnosti. Moderným doplnkom schodiska je nerezové zábradlie.

Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na elektrický kotol Protherm a plánovaným kozubom. Termostaty umožňujú regulovať teplotu na oboch podlažiach zvlášť. Teplá voda je riešená v elektrickom zásobníku TÚV. Konštrukcia dvojpodlažnej nehnuteľnosti je z pórobetónových tvárnic Ytong a strešná krytina je hlíníkový poplastovaný plech s dlhoročnou zárukou. Strecha je šikmá.

Zámková dlažba na pozemku zabezpečí komfortné parkovanie vo dvore.

Nehnuteľnosť je pripojená na rozvody vody, elektriny a kanalizácie. Pozemok nehnuteľnosti je rovinatý a pod zemou je umiestnený zásobník na dažďovú vodu. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta. Orientácia je prevažne na juhovýchod a juhozápad, viď pôdorys domu vo fotogalérii.

Energetický certifikát B.

Obec Tajov je známa svojimi lesmi a turistickými možnosťami, cykloturistikou, hubárčením a v zime blízkosťou bežkárskych tratí. V blízkej vzdialenosti sa nachádza reštaurácia a pohostinstvo. Veľkou výhodou je autobusová zastávka v bezprostrednej blízkosti domu. Okolie je ideálnym miestom na oddych v kruhu rodiny, po rušnom dni v meste. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete len 5 km od obce v meste Banská Bystrica, mestská časť Podlavice.

Dohoda na cene je možná.

Výhody nehnuteľnosti:

- dotvorenie interiéru podľa vlastných predstáv,
- priestranné izby,
- príprava na kozub,
- veľká kúpeľňa,
- samostatná toaleta,
- nepriechodné izby a spálne,
- slnečná terasa,
- stavba z kvalitných materiálov,
- nádrž na dažďovú vodu,
- inžinierske siete na pozemku,
- výborná orientácia na svetové strany,
- blízkosť mesta Banská Bystrica,
- rovinatý a slnečný pozemok,
- súkromie v pokojnej lokalite,
- dohoda na cene je možná.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1756

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií