Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Slnečný 1-izbový byt s pekným výhľadom na ulici Moskovská, Fončorda, Banská Bystrica

Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj svetlý a útulný 1-izbový byt s pekným výhľadom. Nehnuteľnosť sa nachádza v meste Banská Bystrica na ulici Moskovská, v pokojnej mestskej časti Fončorda. Celková rozloha bytu je 28,78 m² a patria k nemu aj dve pivnice (murovaná a latková).

Byt sa nachádza na 9/9 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Byt disponuje vstupom, obývacou izbou so spacím priestorom, kuchyňou a kúpeľňou s toaletou. Pivnice, ktoré prislúchajú k bytu sa nachádzajú v suteréne bytového domu.

Čiastočne zrekonštruovaná nehnuteľnosť má nové plastové okná a plávajúce podlahy. V kúpeľni a v kuchyni je dlažba. V rámci rekonštrukcie bola uskutočnená aj výmena rozvodov elektriny.

Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou vrátane sporáka kombinovaného s elektrickou rúrou, digestorom, chladničkou a nerezovým umývadlom. V neutrálne ladenej kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, toaleta, umývadlo a práčka.

Nehnuteľnosť sa predáva zariadená, viď virtuálna prehliadka.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický kábel) kanalizáciu a elektrinu. Taktiež prešiel rekonštrukciou v rámci zateplenia, čiastočnou obnovou spoločných priestorov, rekonštrukciou strechy a výmenou rozvodov (stupačiek).

Orientácia bytu je na juhovýchod s výhľadom na hory.

K mestskej časti Fončorda patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, reštaurácia, potraviny, základná škola, zdravotné stredisko, či ihrisko sú v blízkosti bytového domu. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu je veľká, nájdete ju na Kyjevskom námestí. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 5 minút autom, v centre mesta Banská Bystrica. Parkovanie je verejné, k dispozícii je menšie parkovisko pri dome. Okolie bytového domu je pokojné a obklopené zeleňou. Samostatný chodník k domu zabezpečuje pre obyvateľov domu súkromie a komornú atmosféru.

Výhody nehnuteľnosti:

- svetlá nehnuteľnosť,
- zariadený interiér,
- praktická dispozícia,
- čiastočne zrekonštruovaná nehnuteľnosť,
- čistý a udržiavaný interiér,
- pekný výhľad,
- dve pivnice,
- zeleň v okolí domu,
- tiché a komorné prostredie,
- vyhľadávaná lokalita,
- blízkosť MHD,
- výborná občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1796

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií