Prezradili o nás

S Vašou prácou som bol spokojný, vo všetkom ste mi vyšli v ústrety. Vizualizácia bola oveľa krajšia ako skutočnosť.

Andrej Petrovič - december 2020

Spokojnosť so všetkým - od prvého kontaktu, cez obhliadku až po všetky dokumenty a úradné záležitosti.

Jana Hubačeková - december 2020

So službami firmy DO DOMČEKA sme boli nadmieru spokojní. Vysoko hodnotíme ich profesionálny prístup a promptné vybavenie administratívnych záležitostí spojených s kúpou bytu. Vrele odporúčame.

Mgr. Blažena Šestinová - október 2020

S firmou Do Domčeka som spolupracovala pri príprave propagačných materiálov našej firmy – záberov z drona, konkrétne fotografií, videí a panorám. Oceňujem ich profesionálnu komunikáciu, fantastický account management, ako aj kvalitu vytvorených materiálov. Firmu odporúčam pre spoluprácu každému marketérovi, pre ktorého je profesionalita a kvalita samozrejmosťou.

Dominika Vašek - október 2020

S realitnou kanceláriou Do Domčeka som bola veľmi spokojná! Bezproblémovú a ochotnú komunikáciu p. Pažičanovej, Veberovej a Paukejeovej si veľmi cením. Ešte som sa nestretla s podobným prístupom v realitnej kancelárii. Odporúčam!

Zuzana Chlebničanová - september 2020

Všetko vybavené k mojej spokojnosti. Veľmi príjemná komunikácia.

Lukáš Chlebničan - september 2020

Príjemné posedenie nad dôležitými záležitosťami. Rýchla odborne na výške spracovanie podkladov výstupov z nich

Ivan Dobrík - august 2020

Realitná kancelária Do Domčeka je zárukou profesionálnej a úspešnej spolupráce. Opakovane sme boli nadmieru spokojni s poskytnutými službami v súvislosti s prenájmom nášho bytu. Kvalitné spracovanie ponuky, fotenie a virtuálna prehliadka, tím ľudi na najvyššej úrovni, promptná, profesionálna a vecná komunikácia. V spolupráci s Do Domčeka nikdy nechýba nadhľad, zdravý sedliacky rozum a srdce, ktoré alfou a omegou všetkého, na čom dlhodobo pracujú. Niet divu, že poskytovaná nadštandardná kvalita sa im vracia v podobe pozitívnej a neutíchajúcej energie. Túto následne využívajú na objavovanie a rozvíjanie nových oblasti služieb pre ich klientelu v podobe virtuálnych prehliadok, snímania nehnuteľností dronom a ich následnej prezentácii, rekonštrukcie nehnuteľnosti na kľúč či komplexného servisu od nájdenia vhodnej nehnuteľnosti, rekonštrukcie až po nasťahovanie klientov do vytúženého bytu/domu.

Do Domčeka je omnoho viac ako len realitná kancelária, je to spoľahlivý partner, na ktorého sa s istotou opakovane obraciame.

Ďakujeme veľmi pekne, p. Paukejeová, p. Veberová a p. Slatinská Pažičanová.

Ste skvelé ❤️

Veronika Sedliaková - august 2020

Ochotný personál, ústretová komunikácia, ľudský prístup.

Renáta Vidová - august 2020

Firma DO DOMČEKA s.r.o. mi riešila predaj mojej nehnuteľnosti, finančné prostriedky - hypotekárny úver a dokonca aj stavbu domu na kľúč. Z tejto mojej skúsenosti môžem napísať, že je to vysoko profesionálna firma, s kvalitnými a flexibilnými službami, na ktorú by som sa mohol opäť kedykoľvek obrátiť. Zároveň by som sa chcel touto cestou poďakovať celej spoločnosti a tiež všetkým zamestnancom (p. Pažičanová a p. Pažičan , p. Repiská, p. Paukejeová a p. Veberová) za profesionálny a ústretový prístup počas celej doby spolupráce.

Spoločnosť DO DOMČEKA s.r.o vrelo odporúčam!

Ľudo Ďurík - júl 2020

Veľká spokojnosť pri predaji chalupy, profesionálny a milý prístup, predaj na kľúč. Peter

Peter Greksa - júl 2020

Dobrý deň všetkým, ktorý ste sa rozhodli pre kúpu nehnuteľnosti, ale aj celému tímu Do Domčeka s.r.o. Môžem odporučiť, že práca realitnej spoločnosti je na profesionálnej úrovni a obetavosť pre klienta. Rozhodol som sa pre kúpu nehnuteľnosti v marci 2020 cez realitnú kanceláriu Do Domčeka s.r.o. Celý tím realitnej spoločnosti ponúkajú komplet servis od ponuky, získania finančných prostriedkov cez finančné spoločnosti až do finálneho konca celej realizácie predaja nehnuteľností. Môžem odporučiť každému čo osloví realitnú spoločnosť, že majú naozaj komplet servis a vedia poradiť, pomôcť aby bol klient spokojný, tak ako som aj ja. Ďakujem celému tímu za zrealizované a profesionálneho prístupu pri predaji nehnuteľnosti. S pozdravom Marek.

Marek Mažgút - júl 2020

Ďakujem realitnej kancelárii DO DOMČEKA za profesionalitu a rýchle jednanie v každej oblasti spojenej s kúpou nehnuteľnosti.

Vanda Babičová - júl 2020

Profesionálny prístup, odborne poradia nemal som žiadny problém ,páčilo sa mi pravidelné informovanie o predaji štatistiky zobrazení, sprostredkovanie reakcií klientov, zohratý a veľmi milý dámsky kolektív.

Igor Babic - júl 2020

Skvelé jednanie, profesionálny prístup, rýchle vybavenie hypotéky (dokonca aj v čase koronakrízy). So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Určite odporúčame a ďakujeme :)

MSc. Mgr. Martina Ďuračková - júl 2020

Ďakujem tejto realitnej kancelárii všetko na jednom mieste, veľká ochota pani Šovčíkovej, a tak isto aj pani Slatinskej. Určite odporučím ďalej, tak ako bolo aj mne odporučené. Spokojnosť.

Janka Potančoková - júl 2020

So službami pani Bereczovej staršej a pani Bereczovej mladšej sme nadmieru spokojní už niekoľko rokov. Sú to dve veľmi milé dámy, s profesionálnym prístupom. Vždy keď potrebujeme ochotne a rady nám pomôžu, poradia a poskytnú nám informácie aj nad rámec finančného poradenstva. Vždy pre nás našli najvýhodnejšie riešenie, a snažili sa nám vyhovieť, všetko pohodlne vybavili za nás, čím sme ušetrili veľa času, ktorý je v dnešnej dobe vzácny :) Sme veľmi spokojní a radi sa budeme vracať znova a znova :)

Určite odporúčame spoluprácu s nimi všetkými desiatimi prstami a veľmi pekne ďakujeme za všetko :)

Klaudia Kováčová - jún 2020

RK Do Domčeka je na 100% profesionálnej úrovni, určite odporúčam služby, servis, prístup zamestnancov, krásne web stránky!! Prehľadné v prípade potreby do budúcna určite využijem znovu služby tejto realitky, niet čo vytknúť.... ĎAKUJEM!

Renáta Kováčová - jún 2020

Profesionálny prístup a rýchle jednanie. Odporúčam každému 😊

Martina Púpavová - jún 2020

S realitnou kanceláriou, ako predávajúci, som bol spokojný. RK ma informovala o každej jednej udalosti, zmene. Prístup zamestnancov bol bez najmenšieho problému. Mnoho krát konali proaktívne. Celkovo môžem hodnotiť RK len pozitívne.

Milan Cérovský - jún 2020

Veľmi príjemný a profesionálny prístup, racionálne nápady a odporúčania a nič neutajované! Môžem iba odporučiť, či už v prípade kupovania/predávania alebo prenájmov.

Jakub Bognár - jún 2020

Služby realitnej spoločnosti Do Domčeka sme už v minulosti využili pri predaji nehnuteľnosti a vzhľadom na vysokú profesionalitu sme aktuálne oslovili spoločnosť o finančné služby pri kúpe nehnuteľnosti a následný kompletný servis. Plánujeme aj ďalej využiť služby spoločnosti DD pri stavbe RD. Pochvala p. Slatinskej-Pažičanovej za ľudský a vysoko profesionálny prístup, vybudovala skvelo fungujúci tím so širokým spektrom kvalitne ponúkaných služieb. Za nás všetky palce hore.

Martin Vrbický - jún 2020

Spokojný s prístupom a odpovedaním na otázky. Vysvetlenie všetkého potrebného. Odporúčam.

Viktor Kolík - máj 2020

Veľmi seriózne a rýchle jednanie. Úplný právny servis. Kvalitná komunikácia. Vrelo odporúčam

Martina Balážiková - máj 2020

Obhliadka s realitnou agentúrou bola príjemná. Všetko, čo sme potrebovali sme sa dozvedeli.

Beáta Hajduová - máj 2020

Spolupráca s firmou DoDomčeka bola výborná. Komunikácia bola promptná, priateľská na profesionálnej úrovni pod vedením Ing. Lucii Pažičanovej Slatinskej, RSc. Chcem poďakovať za skvelú prácu, milý a ústretový prístup všetkým spolupracovníkom. Prajem veľa klientov a budem ďalej vrelo odporúčať.

Miriam Popovičová - máj 2020

Vynikajúce služby!

Veľmi milý a odborný personál pod vedením pani konateľky, ktorá to má všetko pod palcom. Som maximálne spokojná a budem len odporúčať. Bez ohľadu na to, či kupujete dom za 100 tisíc alebo garsónku za 30 000, servis dostanete rovnako skvelý. ĎAKUJEM!

Bagiová Alexandra - máj 2020

Vážená realitná kancelária DoDomčeka,

dovoľte nám zdôveriť sa Vám:

chceli sme predať starý byt a potom kúpiť nový alebo zrekonštruovaný, v centre mesta, s balkónom, v dome s výťahom. Dlho sme váhali, ale nakoniec sme do toho predsa len išli. Oslovila nás atraktívna a pôsobivá webová prezentácia a ponuka realitnej kancelárie DoDomčeka. Jej makléri pripravili príťažlivý inzerát a virtuálnu prehliadku nášho predávaného bytu. Vďaka dynamickej a svojej práci oddanej maklérke sme byt veľmi rýchlo predali a po krátkom čase aj kúpili nový, hoci v pôvodnom stave, ale realitná kancelária nám zabezpečila jeho kompletnú rekonštrukciu. Prebehla podľa vopred pripravenej a dohodnutej kalkulácie, s ktorou sme súhlasili, a ktorá bola dodržaná, ako aj všetky naše návrhy, či pripomienky akceptované. Priebeh rekonštrukcie s premyslenou a funkčnou logistikou sme mohli sústavne sledovať a v prípade potreby aktualizovať. S kvalitou vykonaných prác sme veľmi spokojní, tešíme z krásneho a podľa našich predstáv zrekonštruovaného bytu, v ktorom šťastní začíname novú životnú etapu. Bez pracovitých a zodpovedných ľudí z realitnej kancelárie DoDomčeka a ich profesionality a korektnosti by sa nám to tak jednoducho a bez problémov určite nepodarilo...

S vďakou Očenášovci - apríl 2020

Vyzdvihujem jednanie každého jedného člena tímu. Od samotnej rezervácie až po kúpu nehnuteľnosti sa nám všetci venovali na 100% a boli ochotní pomôcť s čímkoľvek. Vrelo odporúčam! ❤

Martina Púpavová - apríl 2020

Týmto chcem vyjadriť Vašej RK veľkú vďaku za prístup Vašich spolupracovníkov ku klientovi, ochotu pri hľadaní záujemcov o kúpu predávanej nehnuteľnosti a informovanosti o postupe pri riešení predaja. Veľmi krásne bola moja nehnuteľnosť/byt/ spropagovaná na internetových stránkach Vašej RK vďaka vašej šikovnej fotografke. Ponúkaný byt bol v relatívne krátkom čase predaný. RK spolupracuje s právničkou, ktorá vybavila všetky doklady k prepisu nehnuteľnosti na novú majiteľku včetne Katastrálneho úradu. Za Vašu skvelú prácu Vám zo srdca ďakujeme a želáme veľa nových klientov a úspechov v práci.

Rodina Pilníková Zvolen - apríl 2020

Realitná kancelária Do Domčeka má veľmi príjemných a flexibilnych zamestnancov. Celý proces od nafotenia , ponuky a predaja bytu som cítil pohodu. Ďakujem veľmi pekne :-)

Martin Ištván - marec 2020

Spolupráca s RK DO DOMČEKA bola veľmi dobrá. Oceňujem ústretovosť a profesionálne jednanie pri predaji mojej nehnuteľnosti.

Jaroslav Kvasna - február 2020

Spokojnosť so všetkým - od prvého kontaktu, cez obhliadku až po všetky dokumenty a úradné záležitosti.

Jana Hubačeková - január 2020

Ďakujeme teamu vašej kancelárie za úžasný ľudský a zároveň veľmi profesionálny prístup. Osobný záujem o klienta ,kde cítiť, že nie ste len ďalší v poradí ,ale záleží vám na človeku ako takom. Tento názor o vašej realitnej kancelárii sme si utvorili vďaka pani Janke Veberovej ,ktorej chceme veľmi pekne poďakovať aj takouto cestou. Jednoznačne najlepšia realitná kancelária . 👍👍🥇

Svetoslav Bútora - december 2019

Veľmi dobrá spolupráca. Odporúčam.

Olga Pribylinova - december 2019

Skvelý team ľudí, ktorí vedia čo robia a absolútne profesionálne a s ľudským prístupom Vás prevedú celým procesom. Naša druhá kúpa nehnuteľnosti ale neporovnateľne lepšia skúsenosť. Neviem si predstaviť ako by sa mohli ešte zlepšiť.

Igor Ivanecký - november 2019

Chcem sa Vám a aj Vašim kolegom poďakovať za ochotu a pomoc prihľadaní nehnuteľnosti.

Ako som Vám už dávnejšie spomínala, podarilo sa mi už konečne nájsť,čo som hľadala a i napriek tomu, že trošku trvalo vybaviť mi zozahraničia všetko potrebné na úver v SR, úver mi už bol tiež prednedávnom schválený, takže som si nehnuteľnosť už kúpila.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za ochotu a želám veľa klientov aveľa úspechov vo Vašej práci!

Veronika Plavá - november 2019

Prístup všetkých zamestnancov bol skvelý, všetci boli veľmi ochotní pomôcť s celým procesom kúpy bytu. V prípade akýchkoľvek otázok boli ochotní telefonovať aj pol hodiny a všetko nám podrobne vysvetliť. Komunikácia cez telefón alebo maily nie je problém, odpoveď sme mali vždy hneď. Ďakujeme vám! :)

Romana Augustínová - september 2019

Pri predaji pozemku, sme boli veľmi spokojní s profesionálnym a ústretovým prístupom realitnej maklérky pani Mgr. Liptákovej.Zábery z dronu sú skvelá vec. Služby tejto spoločnosti môžem vrelo doporučiť.

Martin Kyjovský - september 2019

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. Slatinskej za promptné vybavenie mojich požiadaviek a za splnenie sna, a to mať vlastný domov. Vyžadovalo si to veľa úsilia a húževnatosti, čiže bez pani Slatinskej a jej tímu by sa to nepodarilo. Jednoznačne odporúčam služby RK Do Domčeka kde máte všetko vybavené pod jednou strechou.

Nikola Kubišová - august 2019

Chcem sa poďakovať celému tímu Do Domčeka, hlavne p.Kubišovej a p.Slatinskej so službami a rýchlym priebehom predaja a zároveň kúpy nehnuteľnosti, od prehliadky bytov, zmluvám až k odovzdaniu kľúčov. Maximálna spokojnosť a určite odporúčam každému

Andrea Holíčková - august 2019

Boli sme spokojní so všetkým.

Denisa Nemčoková - júl 2019

Perfektný prístup, rýchlosť vybavenia na 1ku. Maximálna spokojnosť, určite odporúčame každému.

Katarína Dlhopolcová - júl 2019

Bol som veľmi spokojný. Príjemný a ochotný personál. Kvalitné služby, vrelo odporúčam.

Marián Sluka - júl 2019

Moja najobľúbenejšia realitná maklérka.

Bruno Štefánik - júl 2019

V RK Do Domčeka pracuje super tým profesionálov, ktorý ochotne, ústretovo, ale najmä s empatickým prístupom rieši všetky záležitosti spojené s predajom/kúpou nehnuteľnosti. Našim najlepším rozhodnutím od chvíle, keď sme sa rozhodli kúpiť dom bolo zveriť všetky vybavovačky do ich rúk, bez ich pomoci by sme pravdepodobne celý proces nezvládli. My už zopár mesiacov bývame v našom vysnívanom dome, za čo celému týmu patrí jedno veľké ĎAKUJEM. Budeme aj ďalej vrelo odporúčať všetkým známym.

P.S. Ako jedna z mála realitiek ponúkajú aj zábery z dronu a virtuálne prehliadky nehnuteľností, čo je nie len cool, ale umožňuje vám to prejsť si celú nehnuteľnosť ešte pred tým, než sa vyberiete na obhliadku. Nám to v rozhodovaní veľmi pomohlo.

MUDr. Marcel Árvai - júl 2019

So službami som bol veľmi spokojný.

Luboš Zelina - júl 2019

Dobrý deň, chceme sa veľmi veľmi veľmi poďakovať, za váš čas, ochotu a perfektnú spoluprácu pri kúpe bytu 🙂 veľmi si to vážime, tak isto aj prácu vašich kolegov a s radosťou budeme o vás a firme šíriť len to najlepšie slovo 🙂 a ostávame s pozdravom do budúcna k ďalšej spolupráci.

Andrej Majan - júl 2019

Veľmi dobré

R. Krompaský - júl 2019

Ďakujeme celému tímu spoločnosti Do Domčeka od začiatku prehliadky bytu k riešeniu zmlúv boli celý čas ochotní, komunikovali, ochotne vysvetlili.. ponukajú kompletné služby na kúpu nehnuteľnosti (kataster, zápis, riešenie zmlúv, stavebné družstvo) aj s prerábkou bytu. Čo sa týka prerábky boli sme nadmieru spokojní máme veľmi pozitívnu skúsenosť dopredu dohodnuté veci boli dodržané, ochotne nám poradili vysvetlili, odviedli kvalitnú prácu a najväčším bonusom bol krátky čas prerábky a veľmi dobrá komunikácia a ochota od majiteľa firmy. Určite odporúčam ! A verím, že aj v budúcnosti bude spoločnosť Do Domčeka naša prvá voľba.

Veronika Pavlíková - jún 2019

S priebehom predaja, službami, rýchlosťou ako aj profesionalitou sme boli maximálne spokojní. Virtuálne prehliadky a zábery z dronu sú na profesionálnej úrovni. Maximálna spokojnosť a vysoko profesionálny prístup aj v rámci finančných služieb.

Viera Hiadlovská - máj 2019

Spokojnosť. Inzerát na predaj s virtuálnou prehliadkou je pútavejší. Zábery z dronu dodajú inzerátu skutočný obraz okolia.

Peter Petrán - apríl 2019

Ďakujem pani Bc. Veberovej za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu. Odporúčam. Na základe virtuálnej prehliadky je každopádne rozhodovanie ľahšie. Zábery z dronu sú tiež super vec.

Diana Cárachová - apríl 2019

Mali sme z vás dobrý dojem, vážime si váš prístup a ak budeme ešte niekedy potrebovať vaše služby, určite vás oslovíme.

Hajšelovci - apríl 2019

Pani Veberová, pán Michalec, pani Paukejeová, pani Karkošiaková a všetci čo sa na tom podieľali odviedli prácu na 1A. Celková komunikácia, prístup a promptné riešenie. Som veľmi príjemne prekvapená, nad moje očakávania. Taktiež tým, že žijem v zahraničí som bola úplne odbremenená a mohla sa na 100% spoľahnúť. Ďakujem

Jana Pecníková - apríl 2019

So službami spoločnosti som bola nadmieru spokojná, pre ich profesionálny prístup, ochotu a promptnosť vo vybavovaní dokumentov spojených s kúpou nehnuteľnosti.

Veronika Pavlíková - apríl 2019

Som veľmi spokojná po všetkých stránkach, oceňujem empatiu a profesionálny prístup. S virtuálnou prehliadkou som bola veľmi spokojná a zábery z dronu boli na odbornej úrovni.

Ing. Marta Ondková - apríl 2019

Som veľmi spokojný s celým priebehom predaja. Virtuálna prehliadka bola super. Zábery z dronu sme nestihli lebo pozemok sa rýchlo predal.

Vladimír Daniš - apríl 2019

Maximálna spokojnosť.

Romana Hrnčiarová - apríl 2019

Úplná spokojnosť s celým tímom aj s poskytnutými komplexnými službami. Supiš.

Michal Mikuláš - marec 2019

Ďakujem RK Do Domčeka za profesionálne služby celého tímu, ktorý s ochotou, ústretovosťou a milým prístupom mi pomáhali riešiť záležitosti spojené s predajom a kúpou bytu. Odporúčam túto RK Do Domčeka za kvalitný a priateľský prístup.

So službami finančnej poradkyne p. Ing. Bereczovej som bola veľmi spokojná za profesionálny a milý prístup.

Libuša Mazúchová - marec 2019

Virtuálna prehliadka je veľmi zaujímavým typom obhliadky. Bol som veľmi spokojný s prístupom maklérky Ing. Ivety Bereczovej a aj komunikáciou.

Marian Haviar - február 2019

Ďakujeme firme Do Domčeka za veľmi pozitívny priateľský a profesionálny prístup. Zrealizovať kúpu a vybavenie úveru pri podmienkach aké na trhu sú, bolo z Vašej strany naozaj vyčarované ako mávnutím čarovného prútika. Klobúk dole pred Vami. Odporúčame všetkými 10-timi.

Jana Vrťová - január 2019

So službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, realitný maklér je odborník na svojom mieste, s príjemným vystupovaním, dobrými znalosťami o nehnuteľnosti. Aj s ostatnými službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, či to bola inzercia, rýchlosť priebehu obchodu, právne služby. Jednou vetou, realitná spoločnosť a jej pracovníci ako majú byť.

Virtuálna prehliadka nášho bytu prispela k rýchlejšiemu predaju bytu. Kupujúci sa už na základe virtuálnej prehliadky bytu rozhodol pre jeho kúpu.

Jana Matejčíková - december 2018

Boli sme veľmi spokojní s jednaním, promptnosťou a ochotou s akou ste nám pomohli všetko vybaviť. Zvlášť oceňujeme vrúcny a profesionálny prístup pani Repiskej, ktorá na nás mala vždy čas, dokonca aj mimo pracovnej doby. Veľmi si vážime aj pomoc a prístup pani Slatinskej, Veberovej a Paukejeovej. Vďaka vám všetkým sa už teraz tešíme z nového bývania. Ďakujeme!

Virtuálna prehliadka nám strašne uľahčila výber nehnuteľnosti, ktorú sme tým pádom nemuseli opakovane navštevovať, ale mohli si ju takto prezerať takmer dennodenne. Zábery z dronu boli krásne. Boli sme maximálne spokojní aj s financovaním nehnuteľností.

Michal Šprlák - december 2018

So službami som bol spokojný, všetko prebehlo rýchlo a s profesionálnym prístupom či už pri prehliadke nehnuteľnosti a pri podpise zmluvy.

Lukáš Paľa - december 2018

Doteraz sme komunikovali len s pánom Michalcom, s jeho prístupom sme veľmi spokojní. O ponúkanej nehnuteľnosti vedel poskytnúť všetky pre nás potrebné informácie, pri následnej komunikácii o kúpe sa správal korektne. Oceňujeme ponuku finančného poradenstva pri kúpe nehnuteľnosti. Virtuálna prehliadka nám umožnila niekoľko raz prejsť dom ešte predtým, než sme išli s maklérom na obhliadku. Bola kľúčová pre náš záujem o dom ako taký, nakoľko nám ešte v teple domova vedela poskytnúť oveľa viac informácii ako bežné fotky. Ešte pred kontaktovaním RK sme mohli o ponuke diskutovať a zvažovať všetky pre a proti, čo nám výrazne ušetrilo čas.

Jana Árvai - november 2018

S prístupom RK Do Domčeka som bola veľmi spokojná. Pani Luciu Slatinskú a celý tím spolupracovníkov môžem len odporučiť, sú to skvelí ľudia, bola s nimi výborná komunikácia, vypočuli moje požiadavky, presne vedeli čo očakávam, zariadili za mňa všetko, čo sa týka predaja nehnuteľnosti a pomohli mi aj pri finančnom poradenstve. Oceňujem ich profesionalitu a ich ľudský prístup. Ďakujem im, že pre mňa a moju rodinu spravili to najlepšie :-)

Virtuálne prehliadky sú skvelá vec, máte pocit, že sa nachádzate v danej nehnuteľnosti a v kľude prechádzate miestnosť za miestnosťou. :-)

Veľmi oceňujem profesionálny prístup pani Repiskej, bola maximálne ústretová, komunikatívna, presne vedela čo bude pre mňa najlepšie.

Zuzana Vargová - október 2018

Boli sme veľmi spokojní. Byty sa nám podarilo predať veľmi rýchlo a nemali sme s tým žiadnu starosť. Všetko nám zabezpečila realitná kancelária. Cez túto realitnú kanceláriu sme predali 3 byty, môžeme ju ďalej len odporúčať. Virtuálnu prehliadku sme využili pri všetkých predajoch a boli sme spokojní. Pani Slatinskú ďalej len odporúčame. Má veľa skúseností v tejto oblasti.

Martina Čunderlíková - október 2018

Virtuálna prehliadka zaujala možnosťou si viac a bližšie predstaviť ako nehnuteľnosť vyzerá. Pomohla tiež fotografia nehnuteľnosti s výšky.

Rastislav Chovanec - október 2018

Páči sa mi ochota pri vypočutí toho, čo konkrétne hľadáme, žiadne nanucovanie nehnuteľnosti. Ponúknutie viacerých možností, vzhľadom na našu konkrétnu finančnú situáciu. Prekvapila ma pozitívne aj evidencia obhliadok nehnuteľností z vašej strany, človek v tom vidí určitú korektnosť, záujem tak o kupujúceho i predávajúceho.

Virtuálnu prehliadku som nesledovala, keďže som bola nehnuteľnosť reálne pozrieť. Určite však priblíži záujemcovi spraviť si obraz o danej nehnuteľnosti a tým aj priláka viac záujemcov, naláka na obhliadku a urýchli samotný predaj.

Lenka Hirková - september 2018

Konateľka spoločnosti Ing. Slatinská je komunikatívna, ochotná, ústretová, spoľahlivá a profesionálna. Virtuálnu prehliadku považujem za skvelú možnosť prezrieť si nehnuteľnosť, zábery z dronu sú taktiež vynikajúce.

Martin Kúkoľ - september 2018

S prácou a profesionálnym prístupom kancelárie som bola veľmi spokojná. Cez realitnú kanceláriu som naraz riešila dve transakcie, a to vrátane refinancovania a všetko prebehlo bez zásadných komplikácii. Osobitne som uvítala, že kancelária plne dozorovala a kooperovala v rámci celého priebehu predaja.

Lívia P. - júl 2018

Veľmi milý personál, ochotný a ústretový. Výborná komunikácia. Profesionálne služby. Vďaka virtuálnej prehliadke sme predali byt pomerne rýchlo - do týždňa. Ďakujeme.

Dušan Vaník - júl 2018

Predaj rodinného domu sme sa rozhodli realizovať prostredníctvom realitnej spoločnosti DO DOMČEKA z dôvodu, že sme mali veľmi dobré skúsenosti s p. Ing Slatinskou, konateľkou tejto spoločnosti, s ktorou sme už riešili v minulosti finančné poradenstvo. Chcel by som vyzdvihnúť najmä veľkú profesionalitu a odbornosť p. Ing. Slatinskej v danej oblasti. Predaj domčeka nám spoločnosť zrealizovala v rekordne rýchlom čase, nevznikli žiadne prekážky, počas celého predaja bola komunikácia na výbornej úrovni ako s konateľkou, tak aj s tímom spoločnosti DO DOMČEKA, hlavne Bc. Veberovou a Mgr. Paukejeovou.

Podľa môjho názoru má spoločnosť momentálne bezkonkurenčné inzerovanie, virtuálne prehliadky, zábery z dronu, široký záber internetových portálov.

Akýkoľvek ďaľší predaj, kúpa či financovanie, jednoznačne cez Ing. Slatinskú.

Mgr. Vrbický Martin - júl 2018

Komunikácia, rýchlosť a ústretovosť boli na vysokej úrovni. Na základe virtuálnej prehliadky sme sa rozhodli, že máme o byt vážny záujem. Využívanie moderných technológii na trhu s nehnuteľnosťami je veľmi inovatívne, praktické pre kupujúcich a uľahčenie pre predávajúcich.

Simona Vašová - máj 2018

Prístup realitného makléra Mgr. Thomku bol profesionálny, ústretový s príjemným vystupovaním – určite ho odporučím svojim známym. Pozitívne hodnotím aj veľkú rýchlosť vybavenia celého procesu. Virtuálna prehliadka tiež šetrí čas, zábery z dronu tiež umožňujú lepší prehľad okolia bytu, čo je určite praktickejšie ako osobná prehliadka okolia.

Michaela Vengerová - apríl 2018

Dojmy z obhliadky boli fajn slušné. Milé jednanie, fajn prístup, dostatok informácii. Virtuálna prehliadka - dobrý pomocník.

Tomáš Kamenský - apríl 2018

Ešte som sa nestretol s tak priateľským až rodinným prístupom. Som veľmi spokojný. Virtuálna prehliadka na špičkovej úrovni, taktiež vysoká úroveň pri poskytovaní finančného poradenstva.

Štefan Marko - apríl 2018

Po zadaní mojej požiadavky na predaj bytu, som sa stretla s maximálnou ústretovosťou a profesionálnym prístupom. Na akúkoľvek otázku týkajúcu sa predaja bytu som dostala odpoveď aj s vysvetlením. Zariadili za mňa všetky služby, čo sa týka predaja, katastra aj komunikácie so záujemcami. Byt nafotil profesionálny fotograf, ktorý naše požiadavky zladil so svojimi radami. Finančný poradca, ktorou bola Ing. Slatinská - komunikácia bola presne taká, ako sme si predstavovali. Keďže sme sa v tomto až tak nevyznali naozaj ochotne si s nami prešla všetko čo to obnáša, vysvetlila nám pre aj proti pri všetkých záležitostiach. Dokonca sme nevýhodné finančné produkty s jej pomocou upravili. Celkovo sme nemuseli zažívať „nervy“ ani zbytočný stres. Veľmi profesionálny, absolútne transparentný prístup. Boli a stále sme spokojné.

Kornélia Flochová - marec 2018

Celá naša spolupráca s realitnou kanceláriou Do Domčeka sa začala na základe našich predchádzajúcich skúseností so službami pani Slatinskej. Už dlhšie sme spolu s mojou manželkou využívali finančné poradenstvo a optimalizáciu úverov od pani Slatinskej.

Boli sme tak veľmi spokojní s komunikáciou a rýchlosťou služieb, že sme sa rozhodli využiť jej schopnosti aj pri predaji našej chaty. Komunikácia a prístup k nám, ako klientom bol veľmi ústretový. Bolo vidieť a cítiť, že realitnej kancelárii nejde iba o províziu z predaja. Záleží im na klientoch a to si veľmi vážime.

Veľmi sme ocenili právny servis a poradenstvo, ako aj rýchlosť celého priebehu služieb. Chata bola naozaj rýchlo predaná. Tri mesiace od podania inzerátu. Pani Lucia Slatinská si na nás vždy našla čas, na naše otázky a požiadavky. A keď sa stalo, že nemala čas ona sama, tak nám bola k dispozícii jej asistentka. To hovorí o profesionalite a starostlivosti o klienta, akú si cením a za akú si rád zaplatím.

K rýchlemu predaju, podľa mňa, napomohla aj virtuálna prehliadka. Sám som videl, že sa viem po našej chate, akoby poprechádzať a teda si viem presne predstaviť celú nehnuteľnosť.

Veľmi pekne ďakujem realitnej kancelárii Do Domčeka a pani Slatinskej zvlášť, za starostlivosť o nás, či už pri finančnom poradenstve alebo predaji nehnuteľnosti.

Martin Almáši - marec 2018

Služby realitnej spoločnosti som využil už po tretíkrát. Zakaždým som bol spokojný s prístupom realitného makléra, ktorý bol erudovaný, proklientský a flexibilne sa prispôsobil môjmu pracovnému vyťaženiu. Komunikácia bola od začiatku na profesionálnej úrovni, transparentná a do bodky dotiahnutá nielen po technickej ale aj právnej stránke. Takto si predstavujem prístup realitnej spoločnosti ku klientovi.

Realitná spoločnosť vyhotovuje virtuálne prehliadky, ktoré hodnotím veľmi pozitívne, nakoľko poskytnú potencionálnym kupujúcim / nájomníkom komplexný pohľad na ponúkanú nehnuteľnosť.

Taktiež som využil druhýkrát služby finančného sprostredkovania a som maximálne spokojný s riešeniami pripravenými priamo na mieru, ktoré korešpondujú s mojimi finančnými možnosťami. Rýchlosť celého procesu s poukazom na mieru môjho zainteresovania bola rýchla a zbytočne som nebol zaťažovaný dodávaním nepotrebných podkladov.

Pavol Galadík - marec 2018

Budeme radi, ak ohodnotíte služby realitnej spoločnosti a prístup realitného makléra napríklad v oblasti komunikácie, rýchlosti priebehu obchodu, právnych služieb, transparentnosti, profesionalite, inzercie atď.: ústretoví, komunikácia veľmi dobrá

Chceme Vás poprosiť o Váš názor k našej exkluzívnej službe, ktorú ponúkame našim klientom: a) virtuálne prehliadky, b)zábery z dronu, c) virtuálne prehliadky z dronu. : veľmi dobrá vec

Peter Nemsila - marec 2018

So službami som bol som spokojný. Virtuálna prehliadka bola veľmi dobrá.

Michal Rohn - marec 2018

S realitným maklérom som maximálne spokojná 😊. Vybavil mi všetko, čo som potrebovala 😊. Má profesionálny prístup a v prípade ďalších služieb, ktoré budem potrebovať ho budem určite opäť kontaktovať 😊. Vrelo odporúčam 😊. Ohľadom virtuálnej prehliadky- na obhliadke som bol a osobne. 😊. Mgr. Lukáš Thomka sa mi postaral o všetko, čo sa nehnuteľnosti týka 😊 Ako som už písala, som maximálne spokojná s jeho prístupom 😊

Martina Voláková - marec 2018

Rýchle a profesionálne. Všetky podmienky nám boli zrozumiteľne vysvetlené a dokumenty pripravené. Vybrali sme si byt, zaplatili a bývame pohodlne a bez problémov. Virtuálna prehliadka - my sme kupovali, keď toto ešte nebolo. Každopádne dobrá vec. Fotky nebývajú dostatočné. Zábery z dronu: ak by som kupoval rodinný dom, tak by ma fotka celého pozemku veľmi zaujímala. S finančným sprostredkovateľom Lukášom Thomkom som bol rovnako spokojný. Dostali sme na výber z viacerých možností financovania. Všetko prebehlo ľahko a bez stresu. Stačí len podpísať papiere a platiť.

Tomáš Fúdor - marec 2018

Realitná maklérka pani Slatinská Lucia bola milá a profesionálna, komunikácia v poriadku, spokojnosť so službami. Virtuálna prehliadka sa mi páčila. Finančná poradkyňa pani Repiská Janette bola milá, komunikatívna, promptne riešila úver, poistky aj komplikácie kt. sa vyskytli.Bola som maximálne spokojná, môžem ju len odporučiť a veľmi pekne ďakujem :-)

Natália Šalátová - marec 2018

Pozitívne hodnotím profesionalitu, ľudský prístup, ochotu pomôcť. Ohľadom finančného poradenstva od Ing. Repiskej som spokojná s jej profesionalitou a rýchlosťou vybavenia.

Zuzana Ďurišová - marec 2018