Dovoľte ľudom „vstúpiť” do vašej nehnuteľnosti

Pomocou virtuálnej prehliadky je to možné

Virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka ponúka 360° prezentáciu Vašej nehnuteľnosti. Keď si prezeráte konkrétnu nehnuteľnosť, máte pocit akoby ste sa nachádzali na mieste alebo v miestnosti, ktorú si práve prezeráte.

„máte pocit akoby ste sa nachádzali na mieste ktoré si práve prezeráte”

Realitná kancelária DO DOMČEKA vytvára profesionálne virtuálne prehliadky vo vysokom rozlíšení. Virtuálne prehliadky sú obrovským prínosom pre vlastníka nehnuteľnosti, rovnako ako aj záujemcu o kúpu nehnuteľnosti. Kontaktujte nás v prípade záujmu o virtuálnu prehliadku Vašej nehnuteľnosti.

Šetrí váš čas
Nebudete vykonávať zbytočné obhliadky a minimalizuje sa počet neserióznych klientov.
Atraktívna forma prezentácie
Vaša ponuka bude vynikať od konkurenčných ponúk.
O 50% vyššia úspešnosť predaja
Podľa našej štatistiky sa ponuky s virtuálnou prehliadkou predávajú rýchlejšie.
Po zlej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou som si veľmi vyberala, s kým sa pustím do predaja našej nehnuteľnosti. Som rada, že som si vybrala Domček, nakoľko už od prvého stretnutia som mala dobrý pocit, že tentoraz to bude iné. Nemýlila som sa. Predaj prebehol naozaj bleskovo predovšetkým kvôli ich profesionálnej prezentácii na internete a sociálnych sieťach, a tiež vďaka parádnym virtuálnym prehliadkam. Oceňujem aj to, že na prehliadky zoberú len ľudí so serióznym záujmom a budúcich kupujúcich si dobre preveria. S Domčekom sme nehnuteľnosť nielen predali, ale aj kúpili, a celá naša spolupráca bola ukážková. V nasledujúcich dňoch štartujeme rekonštrukciu kúpenej nehnuteľnosti, ktorú bude tiež realizovať stavebná firma realitnej kancelárie. Veríme, že aj s priebehom rekonštrukcie budeme spokojní rovnako, ako s predajom a kúpou. Ďakujeme pekne.. ;)
Mgr. Katarína Paukejeová
Martina Ivaničová
Realitná kancelária Do Domčeka je zárukou profesionálnej a úspešnej spolupráce. Opakovane sme boli nadmieru spokojni s poskytnutými službami v súvislosti s prenájmom nášho bytu. Kvalitné spracovanie ponuky, fotenie a virtuálna prehliadka, tím ľudi na najvyššej úrovni, promptná, profesionálna a vecná komunikácia. V spolupráci s Do Domčeka nikdy nechýba nadhľad, zdravý sedliacky rozum a srdce, ktoré alfou a omegou všetkého, na čom dlhodobo pracujú. Niet divu, že poskytovaná nadštandardná kvalita sa im vracia v podobe pozitívnej a neutíchajúcej energie. Túto následne využívajú na objavovanie a rozvíjanie nových oblasti služieb pre ich klientelu v podobe virtuálnych prehliadok, snímania nehnuteľností dronom a ich následnej prezentácii, rekonštrukcie nehnuteľnosti na kľúč či komplexného servisu od nájdenia vhodnej nehnuteľnosti, rekonštrukcie až po nasťahovanie klientov do vytúženého bytu/domu.
Do Domčeka je omnoho viac ako len realitná kancelária, je to spoľahlivý partner, na ktorého sa s istotou opakovane obraciame.
Ďakujeme veľmi pekne, p. Paukejeová, p. Veberová a p. Slatinská Pažičanová.
Ste skvelé ❤️
Mgr. Katarína Paukejeová
Veronika Sedliaková
Pani Veberová, pán Michalec, pani Paukejeová, pani Karkošiaková a všetci čo sa na tom podieľali odviedli prácu na 1A. Celková komunikácia, prístup a promptné riešenie. Som veľmi príjemne prekvapená, nad moje očakávania. Taktiež tým, že žijem v zahraničí som bola úplne odbremenená a mohla sa na 100% spoľahnúť. Ďakujem
So službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, realitný maklér je odborník na svojom mieste, s príjemným vystupovaním, dobrými znalosťami o nehnuteľnosti. Aj s ostatnými službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, či to bola inzercia, rýchlosť priebehu obchodu, právne služby. Jednou vetou, realitná spoločnosť a jej pracovníci ako majú byť.
Virtuálna prehliadka nášho bytu prispela k rýchlejšiemu predaju bytu. Kupujúci sa už na základe virtuálnej prehliadky bytu rozhodol pre jeho kúpu.
Slatinský Adam
Jana Matejčíková
Boli sme veľmi spokojní s jednaním, promptnosťou a ochotou s akou ste nám pomohli všetko vybaviť. Zvlášť oceňujeme vrúcny a profesionálny prístup pani Repiskej, ktorá na nás mala vždy čas, dokonca aj mimo pracovnej doby. Veľmi si vážime aj pomoc a prístup pani Slatinskej, Veberovej a Paukejeovej. Vďaka vám všetkým sa už teraz tešíme z nového bývania. Ďakujeme!
Virtuálna prehliadka nám strašne uľahčila výber nehnuteľnosti, ktorú sme tým pádom nemuseli opakovane navštevovať, ale mohli si ju takto prezerať takmer dennodenne. Zábery z dronu boli krásne. Boli sme maximálne spokojní aj s financovaním nehnuteľností.
Ing. Janette Repiská
Michal Šprlák
Doteraz sme komunikovali len s pánom Michalcom, s jeho prístupom sme veľmi spokojní. O ponúkanej nehnuteľnosti vedel poskytnúť všetky pre nás potrebné informácie, pri následnej komunikácii o kúpe sa správal korektne. Oceňujeme ponuku finančného poradenstva pri kúpe nehnuteľnosti. Virtuálna prehliadka nám umožnila niekoľko raz prejsť dom ešte predtým, než sme išli s maklérom na obhliadku. Bola kľúčová pre náš záujem o dom ako taký, nakoľko nám ešte v teple domova vedela poskytnúť oveľa viac informácii ako bežné fotky. Ešte pred kontaktovaním RK sme mohli o ponuke diskutovať a zvažovať všetky pre a proti, čo nám výrazne ušetrilo čas.
Dojmy z obhliadky boli fajn slušné. Milé jednanie, fajn prístup, dostatok informácii. Virtuálna prehliadka - dobrý pomocník.
So službami som bol som spokojný. Virtuálna prehliadka bola veľmi dobrá.

Aktuálne nehnuteľnosti s virtuálnou prehliadkou

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií