Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Slnečný 1-izbový byt s pekným výhľadom, Tulská, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj slnečný jednoizbový byt v pokojnej časti mesta na ulici Tulská, Banská Bystrica. Celková výmera bytu je 31,74 m². Byt sa nachádza na 4. poschodí v zateplenom bytovom dome bez výťahu. K bytu patrí murovaná pivnica umiestnená v suteréne bytového domu.

Poloha nehnuteľnosti je orientovaná južne, takže je nehnuteľnosť väčšinu dňa presvetlená.

Byt disponuje jednou samostatnou izbou, kuchyňou, vstupnou chodbou, kúpeľnou s WC a priestorom na šatníkovú skriňu. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave takže ponúka budúcemu majiteľovi rôzne možnosti riešenia dispozície a zariadenia.

V celom byte sú vymenené plastové okná. Mesačné náklady na bývanie sú cca 100 EUR. Jadro bytu je murované. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne.

Výhodou nehnuteľnosti je príjemná lokalita obklopená zo zadnej časti bytového domu zeleňou a záhradkami. Nehnuteľnosť ponúka výhľad na lesy a kopce, pričom plná občianska vybavenosť je na dosah. Na dome tiež začala kompletná rekonštrukcia strechy čo je pre budúceho majiteľa bytu výhodou.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Predmetom rekonštrukcie bolo zateplenie bytového domu, ďalej boli zrekonštruované spoločné priestory, vymenené okná v spoločných priestoroch, vstupné vchodové dvere, s funkčným elektrickým vrátnikom.

Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete t.j. rozvody vody, elektriny, plynu a médií. Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým vyhľadávanejším obytným lokalitám v meste. Občianska vybavenosť v pešej vzdialenosti od Kyjevského námestia výborná, dostupné široké služby pošta, základná škola, reštaurácia a iné obchody. Nehnuteľnosť je vzdialená 8 minút od centra mesta motorovým vozidlom.

V prípade záujmu o sprostredkovávame kompletnej rekonštrukcie nehnuteľnosti, kontaktujte realitnú kanceláriu.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný,
- pokojná lokalita,
- vlastná rekonštrukcia,
- pekný výhľad,
- murovaná pivnica.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1604

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás