Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

1-izbový byt na prenájom, ulica Moskovská, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom slnečný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Moskovská, Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Celková plocha bytu je 29,45 m².

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchynskej linky, obývacieho priestoru, spacieho priestoru, kúpeľne s toaletou. Nehnuteľnosť je slnečná, orientovaná na juh. K bytu patrí aj latková pivnica, ktorú je možné využívať.
Súčasťou vybavenia sú plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha, dlažba v kúpeľni a WC. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom a umývadlom s odkladacím priestorom.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, viac informácii o zariadení v realitnej kancelárii.

Vybavenie kuchyne pozostáva z jedálenského kúta, kuchynskej linky a kuchynských spotrebičov, a to chladničky, elektrického sporáka, mikrovlnnej rúry, digestora, elektrickej varnej dosky a práčky.

Parkovanie pri nehnuteľnosti je verejné.

V cene nájmu sú zahrnuté aj mesačné poplatky za energie vrátane internetu a TV. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške 1000 EUR.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Nehnuteľnosť je dostupná k prenájmu od 1.7.2022.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým vyhľadávanejším obytným lokalitám v meste. Občianska vybavenosť v pešej vzdialenosti od Kyjevského námestia výborná, dostupné široké služby pošta, základná škola, reštaurácia a iné obchody. Nehnuteľnosť je vzdialená 8 minút od centra mesta motorovým vozidlom.

Fotografie a pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1613

Zaslať nové ponuky

Chcete mať prehľad o ponukách a novinkách na realitnom trhu?

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás