Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Polyfunkčný objekt s parkovaním, na ulici Lazovná, centrum mesta Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný objekt, na ulici Lazovná v historickom centre mesta Banská Bystrica.
Objekt tvorí štvorpodlažný polyfunkčný objekt, rodinný dom a spoluvlastnícky podiel na dvore vo vnútrobloku.

Objekt v centre mesta, bude mať po rekonštrukcii novým majiteľom multifunkčné využitie, a to na podnikateľské účely, priestory pre kancelárie, priestory na prenájom, investičný zámer na vybudovanie bytových jednotiek a iné. Úžitková plocha domu väčšej budovy je 716 m² a rodinného domu 130 m² s celkovou výmerou pozemku 654 m².
K nehnuteľnosti vedie dláždená cesta. Parkovanie je zabezpečené vo dvore, ktorého spoluvlastnícky podiel je súčasťou predaja nehnuteľnosti.

Polyfunkčný objekt pozostáva zo štyroch podlaží, ktoré tvorí suterén, 1.NP, 2.NP a podkrovie. V nehnuteľnosti sú osadené čiastočne eurookná a ďalej pôvodné drevené okná. Na stenách sú omietky. Podlahy v nehnuteľnosti sú parkety, dlažba a betón. Pôvodná dispozícia nehnuteľnosti pozostáva z obytných izieb, komôr a priestorov so sociálnym zariadením. Jednotlivé podlažia sú prepojené betónovým schodišťom.

Konštrukcia nehnuteľnosti je z kameňa a priečky z pálenej tehly pričom základy sú kamenné. Strecha je postavená z pozinkovaného plechu, krov je drevený. Podkrovie nehnuteľnosti je možné vyvýšiť a spraviť z neho plnohodnotné obytné podlažie. Rozvody v nehnuteľnosti sú čiastočné menené, pričom nehnuteľnosť je napojená rozvody elektriny, plynu, vody a kanalizáciu.

Rodinný dom vo dvore tvoria tri obytné izby, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, toaleta, kotolňa, technická miestnosť, kuchyňa a predsieň. Súčasťou stavby je aj skladová miestnosť so samostatným vchodom. Nehnuteľnosť sa predáva bez zariadenia. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli urobené rozvody elektriny, plastové okná, laminátové podlahy, toaleta a kúpeľňa. Na stenách sú omietky. Kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečovaný plynovým kotlom. Konštrukcia nehnuteľnosti je z pálenej tehly. Strešná krytina je plechová a krov je drevený. Nehnuteľnosť je napojená na rozvody elektriny, plynu, vody a kanalizáciu.

Objekt sa nachádza v centre mesta s výbornou občianskou vybavenosťou a tradičnou atmosférou mesta Banská Bystrica. Patrí medzi nehnuteľnosti rešpektujúce pamiatkové hodnoty - realitná kancelária disponuje kompletnými informáciami a zisteniami o spôsobe rekonštruovania a podmienkach rekonštrukcie nehnuteľností, spadajúcich pod túto kategóriu.

Dokumentácia k nehnuteľnosti, ako aj originál pôdorysy sú k nahliadnutiu v realitnej kancelárii.

Objekt disponuje dvorom s prístreškom, kde je možné vybudovať niekoľko parkovacích miest.

Výhody nehnuteľnosti:

- investičná príležitosť,
- kvalitné prevedenie pôvodnej stavby,
- multifunkčná možnosť využitia,
- výborná občianska vybavenosť,
- logisticky výborná poloha,
- hrubá stavba z kvalitných materiálov.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.
Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1654

Zaslať nové ponuky

Chcete mať prehľad o ponukách a novinkách na realitnom trhu?

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás