Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Zariadený 2-izbový byt na prenájom s vlastným parkovacím státím, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v mestskej časti Podlavice, Banská Bystrica. Byt sa nachádza na prízemí kompletne zrekonštruovaného domu, ktorého súčasťou je celkovo päť bytov.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, chodby, kúpeľne, kuchyne spojenej s obývacou izbou a spálne.

Nehnuteľnosť disponuje komplet novým zariadením t.j. nové plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha a nová dlažba v kúpeľni. Súčasťou kúpeľne je sprchový kút, umývadlo s odkladacím priestorom, práčka a toaleta. V rámci kuchyne je to nová kuchynská linka a zabudované elektrospotrebiče t.j. chladnička s mrazničkou, el. rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu a digestor.

Obývacia izba je zariadená sedačkou a ďalšími interiérovými doplnkami. Spálňa disponuje manželskou posteľou s matracom a vstavanou šatníkovou skriňou.

Orientácia bytu je na juhozápad.

Nehnuteľnosť je k nasťahovaniu od polovice júna 2022. V cene nájmu sú zahrnuté mesačné poplatky za energie a internet. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj vratný depozit vo výške dvojmesačného nájmu.

Občianska vybavenosť v mestskej časti Podlavice je dobrá. Nachádzajú sa tu v pešej dostupnosti potraviny, obchody, nemocnica a iné.

Fotografie a pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletná nová rekonštrukcia,
- zariadený,
- súkromné parkovanie
- zeleň,
- dobrá dostupnosť k občianskej vybavenosti.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1617

Zaslať nové ponuky

Chcete mať prehľad o ponukách a novinkách na realitnom trhu?

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás